Pojištění auta – proč je důležité?

Ke kolizím a dopravním nehodám dochází každý den. Pojištění auta to není jen základní povinné ručení, které je nezbytné, pokud chceme s autem jezdit na silnici. Vyplatí se také pořídit si dodatečné připojištění, které je schopno pokrýt náklady na opravu či nákup nového vozu i v těch nejhorších situacích. Pojištění GAP od WAGAS je služba, díky které budeme moci získat zpět část peněz, které utratíme za nové auto.

Co je to pojištění GAP?

Pojištění GAP od WAGAS kryje škody na vozidle způsobené požárem, krádeží nebo nehodou. Pokrývá stejně tak starší, jak i novější vozidla, a to v jakémkoliv stavu, samozřejmě v mezích normy. Pokud nám záleží na připojištění, které kromě AC pokryje většinu nákladů, pak se rozhodněme pro pojištění GAP.

Kdy můžete využít pojištění GAP?

Pojištění GAP od WAGAS lze využít v případě totální ztráty našeho vozu. Zvláště užitečné je pro lidi, kteří si koupili auto na leasing. Leasingová společnost po nás může požadovat doplacení rozdílu mezi hodnotou zakoupeného vozidla a tržní hodnotou v den totální ztráty. Pojištění je také dobrým řešením, pokud máte o něco starší vozidlo, jehož cena dramaticky klesá, a jak víte, vozidla neustále ztrácí svou hodnotu. V případě havárie a úplného zničení vozu máme jistotu, že o peníze nepřijdeme a i po pár letech si budeme moci pořídit vozidlo podobné nebo ještě vyšší třídy.

Je opravdu bezproblémové dostat své peníze zpět?

Získání peněz za totální ztrátu probíhá ihned po vyplacení finančních prostředků hlavním pojistitelem. Do 7 dnů od obdržení Vaší výplaty musíte předložit žádost o výplatu pojištění GAP od WAGAS a peníze budou již brzy připsány na Váš účet. Chcete-li tak učinit co nejdříve, stačí zaslat žádost potvrzující výplatu odškodnění od hlavního pojistitele. Žádost lze podat online, pomocí formuláře, telefonicky nebo e-mailem. 

Pojištění GAP – shrnutí

Pojištění GAP od WAGAS je ochranou pro každého řidiče. Pojišťovny se při vyplácení náhrady řídí tržní hodnotou vozidla a vyjednávání s nimi může být složité. Pojištění GAP kryje u většiny vozů rozdíl v hodnotě a zároveň se bez problému postará o všechny výplaty.

freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *